Контакт -. Виножито ѕвезда Ent, копродукции, Ltd

Контактирајте не

Виножито ѕвезда Ent. Копродукции, ООД

адреса

UNIT C 15 / F ХУА Chiao COMM CENTER 678 NATHAN, RD., Mongkok KL.HK

Е-пошта

телефон

(+86) 13539729899

 Факс: (+852) 2796 2861

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!