• Вашиот бренд, наш приоритет

  Вашиот бренд, наш приоритет

 • OEM / ODM

  OEM / ODM

 • GMPC

  GMPC

 • Добра услуга ПЛАТФОРМА

  Добра услуга ПЛАТФОРМА

Кога највисоките стандарди за квалитет, креативност и ефикасност на трошоците доаѓаат заедно за да понуди најдобар избор за вашите сопствени брендови на козметика.

Флексибилност, квалитет, конкурентни цени и краток увод време се фактори за успех кои го прават Виножито ѕвезда Ent., Копродукции, Ltd сигурен и долгорочен партнер во приватни етикета козметика индустрија.

Виножито ѕвезда Ent., Копродукции, Ltd е Хонг Конг кинески производство заедничко вложување основана во 2008 година во Хонг Конг, Кина. Изработка на употребата на технологии на ЕУ, во комбинација со кинески објекти, Европската Козметика разви високо квалитетни производи и подобрување на технологијата во ноктите козметика во согласност со САД и европските стандарди за квалитет.

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!